Воҳиди идоракунии NMS2001-I
Тавсифи мухтасар:
Навъи детектор:Детектори гармии хаттӣ бо ҳарорати сигнализатсияи муқарраршуда
Шиддати корӣ:DC24V
Диапазони шиддати иҷозатдодашуда:Ҷараёни доимии 20В-ҶД 28В
Ҷараёни интизорӣ≤60 мА
Ҷараёни ҳушдор≤80мА
Аз нав танзимкунии ҳушдор:Аз нав танзимкунии қатъшавӣ
Нишондиҳандаи ҳолат:
1. Таъминоти устувори барқ: нишондиҳандаи сабз медурахшад (басомад тақрибан 1 Гц)
2. Кори муқаррарӣ: Нишондиҳандаи сабз доимо фурӯзон мешавад.
3. Сигнализатсияи сӯхтор бо ҳарорати муқарраршуда: чароғҳои доимии нишондиҳандаи сурх
4. Хатогӣ: Нишондиҳандаи зард доимо фурӯзон мешавад
Муҳити корӣ:
1. Ҳарорат: – 10C – +50C
2. Рутубати нисбӣ≤95%, конденсатсия нест